درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

درباره اکسیر فریلند

ما اینجاییم تا شما به راحتی بتوانید برای پروژه های خود، نیروی متخصص پیدا کنید.

هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر میداریم و تلاش می کنیم. اکسیر فریلند یک پلتفرم نیست، یک سبک زندگیست. سبک زندگی برای فریلنسرها، کارآفرینان و کارمندان ما.

ما برای همه امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانند با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنند، پروژه ها را انجام دهند، محصولات جدید خلق کنند، و یا کیفیت محصولات فعلی را بهبود بخشند. ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود.

ما کمک می کنیم از وقت خود بهتر استفاده کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. همینطور با کم کردن رفت و آمدهای غیر ضروری، به بهبود محیط زیست کمک می کنیم.

در این چند سال توانستیم به رونق و اشتغال فریلنسرها و کارآفرینان در شهرهای کوچک تر نیز کمک کنیم، تا جایی که توانستیم تا حدودی جلوی مهاجرت های غیر ضروری نیروهای متخصص به شهرهای بزرگ را بگیریم.

باید اعلام کنیم که ما همه این اتفاقات خوب را مدیون اعتماد و پیگیری کاربرانمان هستیم، کاربرانی که از اکسیر فریلند استفاده می کنند، کاربرانی که هر روز پیشنهادها و نظرات خود را برای بهتر شدن این پلتفرم برایمان ارسال می کنند، و کاربرانی که ما را از خود می دانند و با ما همراه هستند.

اگر افرادی را می شناسید که به خدمات اکسیر فریلند نیاز دارند، همین امروز آنها را به اکسیر فریلند دعوت کنید.

۱۵۰۰

پروژه های فعال

k

۹۹

رضایت مشتری

%

۵۰۰۰

فریلنسرهای فعال

k