معرفی برترین سایت های فریلنسری در دنیا

سایت فریلنسری خارجی، ۵ سایت برتر در دنیا

سایت های زیادی در دنیا وجود دارند که در زمینه دورکاری فعالیت میکنند. با کار کردن در این پنج سایت فریلنسری خارجی بدون داشتن سرمایه و به راحتی میتوانید در خانه درآمد آنلاین داشته باشید. لازمه فریلنسر شدن داشتن مهارت است.
شما در ازای انجام دادن پروژه های دیگران در ۵ سایت برتر در دنیا، کسب درآمد میکنید.

 سایت فریلنسری

با اکسیرفریلند همراه باشید تا ۵ سایت برتر فریلنسری در دنیا را معرفی کنیم.

۱٫ سایت فریلنسری FlexJobs

این سایت یکی از سایت های خوب برای نه فقط فریلنسران، بلکه برای کارهای ریموت و انواع کارهای فریلنسری است. در این سایت‎ها پس از انتخاب مهارت، از متقاضیان آزمون به عمل می‌آید و پس از تائید صحت ادعای آن‌ها، وارد مراحل بعدی خواهند شد. با این کار از بسیاری از کلاهبرداری‌ها در این حوزه توسط افراد سودجو، جلوگیری می‌شود.

۲٫ سایت فریلنسری Fiverr

اسم این سایت به این دلیل فایور است که در آن هر تسکی که انجام بدهید، ۵ دلار دریافت میکنید! البته امکان پیدا کردن پروژه‎های بیشتر از ۵ دلار هم وجود دارد.
اگر در زمینه موسیقی و آهنگسازی، دوبله، ویراستاری و طراحی دستی بر آتش دارید، فایور بهترین گزینه برای شماست. تنها موردی که ممکن است با آن مشکل داشته باشید این است که فایور ۲۰ درصد از درآمد فریلنسر را برای خود برمی‎دارد.

۳٫ سایت فریلنسری Freelancer.com

Freelancer  یک وب سایت عالی و یکی از بهترین سایت‎های فریلنسری خارجی در سال ۲۰۲۰ برای کسانی هست که خواهان پرداخت ساعتی هستند. در اوایل شروع به کار فریلنسر دات کام، به رایگان میتوانستید پروژه های موجود را مشاهده کنید. اما اخیرا باید با پرداخت هزینه‎ای عضو سایت شوید.

۴٫ سایت فریلنسری Indeed

اولین نکته اینکه عضویت در این سایت رایگان است. همه افراد در این سایت متخصص هستند. یافتن مشاغل دورکاری در ایندید فقط بخشی کوچک از فعالیت های این سایت است.
شما میتوانید هم پیشنهادت فریلنسینگ پیدا کنید و هم استخدام ثابت.

۵٫ سایت فریلنسری Upwork

تا چندین سال پیش فقط دو سایت فریلنسری در دنیا وجود داشت. سایت Elance و oDesk .
این دو سایت در آخر با یکدیگر ترکیب شدند و جذابترین بازار فریلنسران و کارفرمایان به وجود آمد! بیش از ۱۵میلیون کارفرما و فریلنسر از اقصی نقاط جهان جذب این سایت شده ‎اند.

هر ساله حدودا ۳ میلیون پروژه فریلنسینگ در آپ وورک قرار میگیرد! شاید برایتان جالب باشد که بدانید در آپ وورک هر فریلنسر و کارفرمایی اجازه ورود ندارد.

افراد برای ثبت نام در این سایت فریلنسری باید از فیلترهای سخت آن رد شوند تا تجربه کاربری برای همه لذت بخش شود. محیط این سایت بسیار امن و حرفه ای است.

در آخر

باید توجه داشته باشید که برای دریافت دستمزد باید از کارت های بین المللی مثل ویزا کارت و مستر کارت و یا ارزهای معتبر دیجیتال مانند بیتکوین استفاده کنید.

مقالات مرتبط

Adele Moosavi

Adele Moosavi

نویسنده از: ۱۳۹۸-۱۱-۱۵

دیدگاه خود را بنویسید