چرا باید همین امروز به دوست خود کمک کنید تا فریلنسینگ را شروع کند؟

  1. خانه
  2. توسعه فردی
  3. جزئیات نویسنده
چرا باید همین امروز به دوست خود برای شروع فریلنسینگ کمک کنید؟

امروزه، با وجود بیماری کووید ۱۹ همه را زمین‌گیر کرده است شغلی وجود دارد که شانس بهتری برای عبور از چنین بحرانی به شما می‌دهد و آن شروع فریلنسینگ است.

حتی اگر قبلاً هم تجربه فریلنسینگ را داشته و به این صورت کار می‌کرده‌اید، احتمالاً افراد زیادی را می‌شناسید که این تجربه را ندارند. ما در این‌جا ۱۳ دلیل آورده‌ایم که چرا باید به دوستان خود کمک کنید تا همین امروز فریلنسینگ را شروع کنند:

۱٫ شرایط کاری سخت‌تر خواهد شد

چند ماه آینده برای خیلی از افراد فوق‌العاده سخت خواهد بود و داشتن فرصتی برای کسب درآمد اضافی سود خوبی خواهد داشت. اگرچه بیشتر مردم نمی‌دانند که چطور کار این کار را انجام دهند، اما شما می‌توانید به افرادی که برای شما اهمیت دارند و نمی‌دانند چطور شروع به این کار کنند، برای شروع فریلنسینگ کمک کنید.

۲٫ شما بازار این کار را می‌شناسید

ورود به بازار آزاد می‌تواند پیچیده و گیج‌کننده باشد. وقتی افراد برای اولین بار به این نوع کارها نزدیک می‌شوند شوکه می‌شوند. با دانش خود در مورد این بازار، می‌توانید به افراد مورد علاقه خود برای شروع فریلنسینگ، کمک کنید.

۳٫ سرعت در پیدا کردن کار

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که مردم هنگام شیوع بیماری کرونا با آن روبرو هستند، امکان دستیابی به کار مناسب است. کار آزاد، این شانس را فراهم می‌کند به خصوص برای افرادی که در تلاش برای پرداخت قبوض یا حمایت مالی خانواده‌شان هستند.

۴٫ ساعت کاری منعطف

والدین زیادی مجبورند در خانه بمانند تا از فرزندان خود بیشتر از هر زمان دیگری مراقبت کنند و این موضوع، فشارهای زیادی را بر خانواده‌هایی وارد می‌کند که باید در ساعات عادی روز کار کنند. کار فریلنسری این فرصت را به شما می دهد که ساعات شخصی خود را انتخاب کنید و هم به کارهای خود برسید و هم برای فرزندان‌تان‌ وقت کافی اختصاص دهید.

۵٫ حجم کاری متغیر

بیشتر مشاغل عادی با فرصت‌های بسیار کمی برای تقویت درآمد همراه هستند. فریلنسینگ به شما امکان می‌دهد تا در مواقع نیاز، کارهای بیشتری نسبت به معمول انتخاب کنید و برای رفع هرگونه شکاف مالی، درآمد کافی کسب کنید.

۶٫ کار در خانه

مردم در سراسر جهان مجبور هستند کار خود را به خانه منتقل کنند، اما این کار می‌تواند یک چالش برای بسیاری از متخصصان حرفه‌ای باشد. بخش عمده‌ای از بازار فریلنسری مخصوص کار در خانه ساخته شده است.

۷٫ هیچ آموزش رسمی لازم نیست

یافتن یک شغل سنتی و بدون آموزش درست می‌تواند بسیار سخت باشد. فریلنسری این موانع را از بین می‌برد، و به شما فرصتی می‌دهد تا شغل دوستان خود را بهبود بخشید و پتانسیل درآمد آن‌ها را بدون هزینه یا تعهد بیشتر به تحصیلات، بیشتر کنید.

۸٫ کار جالب و متنوع

مشاغل معمولاً وقتی برای مدت طولانی آن‌ها را انجام می‌دهید، خسته‌کننده می‌شوند. در اکثر کارهای مدرن تنوع بسیار کمی وجود دارد. فریلنسری این شانس را برای لذت بردن از کارهای متنوع‌تر فراهم می‌کند، زیرا می‌توانید پروژه‌هایی را از شرکت‌های مختلف در نظر بگیرید و زندگی را در این روند، بسیار رضایت‌بخش‌تر کنید.

 

کلام آخر

وارد کردن افرادی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید در حوزه فریلنسری، راهی عالی برای محافظت مالی از آن‌هاست. بی‌شک دوستان و عزیزان شما به کمک‌تان نیاز دارند.

نازنین رضایی

نویسنده از: ۱۳۹۸-۱۰-۲۳

دیدگاه خود را بنویسید