در رقابت پیروز شوید

  1. خانه
  2. کسب و کار
  3. جزئیات نویسنده
در رقابت پیروز شوید

تعجب خواهید کرد اگر بشنوید که اغلب مشتریان به ما می گویند که آنها نه به دلیل کیفیت کار ما، بلکه به این دلیل که ما به زبان آن ها صحبت می کنیم، با ما کار می کنند.

در بسیاری از مواقع از بسیاری از مشتریان شنیده ایم که می گویند ” سایر طراحان تهدید کننده هستند ” یا  “ما درک نمی کنیم که آن ها در مورد چه چیزی صحبت می کنند ” و یا حتی ” به نظر نمی رسد پیمانکاران که علاقه ای به کسب و کار ما داشته باشند”.

اغلب فریلنسرها مشغول رقابت بایکدیگر و تلاش برای اثبات خلاقیت خود به مشتریان هستند و این باعث می شود که آن ها از خواسته مشتریان به طور کل چشم پوشی کنند.

سعی کنید در این بحبوحه رقابت، صحبت کردن در مورد خلاقیت خود را به بعد موکول کنید.

  • با مشتریان در مورد آنچه که می توانید برای کسب و کارشان انجام دهید، صحبت کنید.
  • به آنها بگویید که چگونه می توانید به آن ها کمک کنید.
  • با مشتریان ارتباط موثر برقرار کنید.
  • به بازار جدید توجه کنید.
  • مخاطبان بیشتری پیدا کنید.
  • و بدانید که چطور ممکن است پول بیشتری برای آن ها فراهم کنید!

این ها فقط چند نمونه است، اما شما می توانید این کار را برای هر صنعتی انجام دهید.

فقط در نظر داشته باشید آنچه که شما می خواهید به عنوان یک مشتری بشنوید را به آنان بگویید . بسیاری از افراد از اینکه در مورد کسب و کار به صورت صریح صحبت کنند، واهمه دارند،  مثل اینکه احساس میکنند خلاقیت خود را به نحوی لکه دار می کنند. در واقع این گونه نیست. آن چه باید انجام شود این است که اعتماد و رابطه دوستانه ای با مشتریان ایجاد شود.

بنابراین اگر این موارد را به یاد داشته باشید، آنگاه خواهید دید که چگونه در رقابت پیروز خواهید شد. زیرا بر خلاف سایرین، شما به زبان مشتری خود صحبت می کنید.

 

رقابت

admin

نویسنده از: ۱۳۹۸-۰۷-۱۸